İzmir Psikoloji Merkezi | Bostanlı Psikoloji

 

İzmir Psikoloji Merkezi Hizmeti

İzmir Karşıyaka Bostanlı’da bulunan psikolojik danışmanlık merkezimizde etik ilkelere bağlı ve güvenilir psikolojik danışmanlık hizmeti vermekteyiz. 

 

İzmir Psikoloji Merkezi Hangi Alanlarda Hizmet Vermektedir?

Bünyemizde oyun terapisi, ergen / yetişkin terapisi, çift / aile terapisi hizmetleri, alanında uzman psikolog ve psikolojik danışmanlardan oluşan kadromuz aracılığıyla sağlanmaktadır.

 

İzmir Psikoloji Merkezi Neden Tercih Edilmeli?

Herkes zaman zaman psikolojik desteğe ihtiyaç duyabilmektedir. Kaygı ve stresle daha rahat baş edebilmek, depresif duygu durumunu anlamlandırabilmek ve yaşadığımız farklı bireysel sorunlarımızla daha sağlıklı bir ilişki kurarak iyileştirebilmek için gereken adımları her zaman tek başımıza atamayabiliriz. Bu tür durumlarda profesyonel bir destek arayışında olan kişiler merkezimize başvurarak gerekli adımları kendileri için atmaya başlayabilir.

 

İzmir Psikoloji Merkezinde Kendime Uygun Uzmanı Nasıl Seçebilirim?

Bünyemizde farklı yaş gruplarıyla çalışan ve farklı uzmanlık alanları olan psikolog ve psikolojik danışmanlar mevcuttur. Bizi aradığınızda yaş grubuna ve üzerine çalışmak istediğiniz genel konu başlıklarına göre ilgili uzmana yönlendirme yapılmaktadır. Uzmanlarımız kısmından kurumumuzda çalışan uzman kadromuza ve özgeçmişlerine ulaşabilirsiniz.

 

İzmir Psikoloji Merkezinden Nasıl Hizmet Alabilirim?

İzmir’de bulunan bostanlı psikoloji merkezimize ilgili telefon numaramızdan veya mail adresimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Yüz yüze veya online (çevrimiçi) olarak seans planlaması gerçekleştirilebilmektedir.

 

İzmir Psikoloji Merkezinde Seanslar Nasıl Planlanır?

Kurumumuzda arayıp randevu almak istediğiniz takdirde takvimimizden size ve uzmanımıza uygun gün ve saatleri belirleyerek randevuyu oluşturmaktayız. Bireysel seanslarımız 50-60 dakika kadar sürmektedir. 

 

İzmir Psikoloji Merkezinde Seans Sıklıkları Nasıldır?

İzmir’de bulunan Bostanlı psikoloji merkezimizde danışanlarımızın seans sıklıkları kişiye özel olarak belirlenmektedir.  Danışanın ihtiyacı, başvurduğu konu özelinde uzmanımızla birlikte ortaklaşa kararlaştırılarak sıklık belirlenmektedir. Genellikle seanslara haftada bir ya da iki haftada bir şeklinde başlanmakta ve sürece gör sıklıklar değişiklik gösterebilmektedir.

 

Önceki BlogÇocuklar için Felsefe (P4C) Nedir? P4C Nasıl Uygulanır?

Bostanlı Psikoloji ve Psikodrama Merkezi

BOSTANLI PSİKOLOJİ ve PSİKODRAMA MERKEZİ

İzmir Bostanlı Psikoloji ve Psikodrama Merkezi, bünyesinde çocuk, ergen, yetişkin ve çift psikoterapi hizmetinin yanında, yetişkin ve çocuk psikodrama grup çalışmaları, Çocuklar için Felsefe (P4C) atölyelerini ve nörogelişimsel yoga çalışmalarını da barındıran çok yönlü bir merkezdir. Tüm çalışmalar alanında uzman kişiler tarafından yürütülmektedir.

 

Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla tanı ve teşhis koyması yerine geçmez.

Telif Hakkı © 2023 Bostanlı Psikoloji ve Psikodrama Merkezi. Tüm hakları saklıdır. | Powered by MMA

Son Güncelleme Tarihi: 09-04-2024 10:09:30