Bostanlı Psikoloji Danışan Yorumları

 

OL

Depresyon

Begüm hanımla yaklaşık 4 aydır görüşüyoruz. 4 ay önceki halime göre çok daha iyi hissediyorum. Kendisi güvenilir ve iyi bir yol gösterici. Çok net sorularla farkındalığın artmasına öyle bir hizmet ediyor ki çabası takdire şayan.

 

TD

Bireysel Danışmanlık

Uzun zamandır terapi alıyorum Begüm Hanımdan. Kendisi sakinliği, yol göstericiliği ve doğru noktaları farketmemi sağlamasıyla harika bir danışman. Tek başıma halledemediğim problemlere bazen sadece bakış açımı değiştirerek bile ışık tuttu. İşini hakkıyla yapan ilgili bir danışman.

 

Bireysel Danışmanlık

önceki terapi deneyimlerimden sonra ilk seansta kendimi oldukca güvende ve rahat hissettim umarım düzenli bir sekilde ilerleyerek seanslarımız devam eder.

 

NF

Genel psikoloji

Cok güler yüzlü deneyimli anlayışlı iyi aile terbiyesi almış ve beni anladığını düşünüyorum.

 

DD

Emdr

Begüm Hanım işini çok iyi yapıyor. Tanışır tanışmaz verdiği enerji insana kendini güvende hissettiriyor. Kendisine teşekkür ederim

 

YG

Bireysel terapi

Gayet guzel gecti ilk seansa gore kendimi rahat hissettim.

 

NF

Panik bozukluk

Oldukça iyi yardımcı olnaya calıstı naif ben depremzedeyim ücretsiz destek oluyor cok tesekkur ederim.

 

NE

Bireysel psikolojik danışmanlık

Emin olamadığım ama olma ihtimali olan bir çok soru işaretlerinin cevabını bulabilmem de yardımcı oldu. Biraz daha benimle konuşmasını beklerdim tabi ancak bu şekilde olması gerektiği için de konuşmadan yada sadece bir kaç soru sorması gerektiği içinde bu şekilde bir terapi olması gerekmiştir.

 

BY

Bireysel psikolojik danışmanlık

Değerlendirme yapabileceğim , iyi ya da kötü yorumlayabileceğim bir şey değil aslında bu. Kendi arayışlarımızda bize yardımcı olabilecek şeyler her zaman profesyonel kişiler değildir ya da onlar olsa bile iletişim kurma güçlüğü çekilebilir. 

 

NY

Depresyon

Sakin,anlayışlı en önemlisi yanında rahat konuşabilmekti bunu da sayesinde başardım. Tesekkurler.

 

GY

Merhaba,Beğüm hanımla seansa başlarken tamam dedim bu son danışman önemli değil her koşulda devam kaçmak yok dedim kendime, çok da övgü sözcüklerini dile getirmeyi kısa sürede anlatmayı becerebilen biri değilim aslında. Beş aydır begüm hanımla seanslarımızı sürdürüyoruz son seansta begüm hanımla odaya geçtim ve koltuğun köşesine iki kırlenti sırtıma koyup oturduğum an nefes alamadığımı hissettim fark etti ve o an ben değil begüm hanım konuşmaya başladı ardından susmaksızın kelimeler döküldü döküldükçe begüm hanımın desteğiyle nefes aldığımı hissettim. O an hissettim, burası benim için evimin bana ayrılmış köşesi. Seansı beklemeden odama köşeme çekilip begüm hanımla sohpet etmek arzusuyla gitmek benim için sözün bittiği an. Begüm hanım teşekkürler varlığınız için.

 

ZD

Mükemmel bir dinleyici ve karşısında çekinmeden siz olabiliyprsunuz. Çok kibar ve çok sabırlı

 

gayet güzel ben çok memnunum herkese tavsiye ederim

 

BD

begüm hanım bana o kadar iyi geldi ki onu çokk seviyorum, iyi ki iyi ki var.

 

ST

Mükemmeldi, Desteğinden dokayı tesekkür ederiz.

 

ZD

Kendimi Yanında inanılmaz rahat hissediyorum ve tüm duygularımı yaşıyprum yeni bir ben yaratıyor

 

BD

Çook uzun yıllar terapiye gitmek istedim ama gidemedim. Begüm Hanım bana Allah’ın bir lütfu gibi oldu ve onunla terapi sürecime başladık. Daha ilk seanstan diğer seansları iple çeker oldum, bana o kadar iyi geldi ve geliyor ki kendisini çok seviyorum iyi ki var. Herkese gözüm kapalı öneririm.

 

ZD

Güven be huzur verici böyle bir otamda duygularımı tutmadan yaşabiliyorum. Kısaca bir sonraki seansı dört gözle bekliyorum

 

GY

Beğüm hanımla geçirdiğim seanslar sonrası kendimle kısa bir süre sessiz konuşuyorum çünkü, begüm hanım seanslarda benim anlatıklarımla, kendi kendime o an aynı konuyu farklı açıdan da düşünmemi sağlıyor. Beni etkileyen diğer yönü çook kibar ve sakin olması bana huzur veriyor. Benim 3. cü danışmanım olmasından dolayı bu düşüncelere sahibim. Teşekkürler.

 

ND

Harikaydı Begüm hanım harika

 

GB

Begüm Hanım’dan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine randevu aldım. Daha önceki psikolog deneyimlerim pek iç açıcı değildi, kendimi çaresiz hissediyordum. Gerçekten “oh be işte bu” dediğim, heyecanla gittiğim birkaç seansı geride bıraktık daha yolun başındayız. Begüm hanımın bilgisi, güler yüzü, insanı gerçekten dinleyişi ve kendi içine dönüp bi bakmaya yönelik sorularına hayran kaldım. Gerçekten işinin ehli biriyle çalıştığımı ve şimdiden bile yol katettiğimizi hissediyorum. Ayrıca mis gibi kliniğinin enerjisi de ilk girdiğin andan itibaren insanı sarıyor, huzur dolu bi yer, sanki orada iyileşmememeye imkan yok:) Begüm Hanım’la seanslara başladığımızdan beri kendimi çok daha iyi hissediyorum, o benim şansım! Herkese cok tavsiye ederim, sevgiler.

 

ST

En zor dönemimde çıktı karşıma...ilgisi alakası anlayışı ön görusu mükemmel ....ıyı ki karşıma cıktınız. Begum hocam.

 

AA

Begüm hanımla dün görüştük. İlk görüşmemizdi ve çok memnun kaldım. Son dönemde yaşadığım kaygılar için gitmiştim. Umarım süreç sayesinde daha güzel devam eder.

 

YD

İlk gördüğüm andan itibaren sıcak karşılaması ve ilgisi ile kendisine ısındım. İşinde çok iyi, yanınızda kendinizi rahat ve huzurlu hissediyorsunuz. İlk seans bile iyi geldi. Severek devam ediyorum seanslarıma. Teşekkür ederim.

 

tu...a

17 Temmuz 2023

Uzun zamandır terapi alıyorum Begüm Hanımdan. Kendisi sakinliği , yol göstericiliği ve doğru noktaları farketmemi sağlamasıyla harika bir danışman. Tek başıma halledemediğim problemlere bazen sadece bakış açımı değiştirerek bile ışık tuttu. İşini hakkıyla yapan ilgili bir danışman. Sanırım hayat boyu kendisine gitmeye ve ruhumu dinlendirmeye devam edeceğim. Terapi ile ilgili kararsız olanlar varsa kesinlikle bir seans Begüm Hanımdan danışmanlık almanızı isterim devam etme kararını seans sonunda alacaksınız eminim. Tekrar kendisinede teşekkür ederim . İyi ki varsınız

 

a....a

28 Temmuz 2021

Begüm hanım çok pozitif bir insan. İyi ki denk gelmişiz kendisiyle. Geçen yıl da kendisinden destek aldım. İyi bir dinleyici ve kendimizi de dinlememizi sağlıyor. İş hayatım da dahil olmak üzere artık çok daha uyumlu ve olumlayıcıyım. Çok teşekkür ediyorum.

 

a....

3 Mayıs 2021

Çok ciddi ailevi problemler yaşıyordum.Seanslara başladıktan itibaren ciddi bir farkındalık oluştu.Bakış açısı ve farkındalık oluşturma konusunda oldukça iyi olduğunu düşünüyorum.Güzel bir süreç geçirdik, sonucu olumlu oldu.Aile ilişkileri konusunda şu anda çok daha iyi bir konumdayım.

 

n.....

2 Mayıs 2021

Kendisi anlatılmaz yaşanır biri, benim melek insanım.Gerçekten tarifsiz bir insan.Katkılarından dolayı kendisine müteşekkirim.İyi ki tanıdım kendisini.Benim kedi köpek fobim var, bunu aşmak için görüşüyoruz.Ayrıca günümüzdeki korona sürecinde annelik ve ebeveyn olarak çocuklarıma karşı nasıl davranmam gerektiği konusunda bilinçlenmek adına Begüm Hanım'la görüşüyorum.Zor bir süreçten geçtim. %80 atlattım, herkese tavsiye ederim.İyi ki danışmanlığını aldım, iyi ki tanıyorum ve iyi ki varlar.

 

a.....

1 Mayıs 2021

Tavsiye üzerine gittim, denemek istedim.Begüm Hanım bana çok yardımcı oldu.Benimle çok ilgilendi,kendisiyle online görüştükten sonra kendimi daha rahat hissettim.Anlaşıldığımı fark ettim, beni durumları analiz etmem gerektiği konusunda yönlendirdi.Kendimi ifade edince sorunlarımın neler olduğunu anladım.Sorunlarıma yönelik konuşma yaptı.Gayet memnun kaldım, çok verimli geçti konuşmamız. Begüm Hanım adına referans olurum,gayet memnun kaldım.Kendi sorunlarıma yaklaşırken empati kurarak,daha obekjtif ve 3.şahıs gibi olayı anlamaya başladım.Fevri kararlar almamam gerektiğini Begüm Hanım'la öğrendim.Kendisiyle görüştükten sonra daha pozitif, sosyal ilişkilerime ve sorunlu olan ilişkilerime karşı daha yapıcı ve daha olumlu yaklaşmaya çalışıyorum.

 

ak...l

4 Şubat 2021

Begüm Hanım’a kendimde varolan endişelerim dolayısıyla başvurdum. 2,5 aydır terapi görmekteyim. Kendisi çok güleryüzlü, çok anlayışlı. Kendimi şimdiden iyi hissetmeye, kendimi anlamaya başladım. Seanslarımıza devam ediyoruz. Herkese tavsiye ediyorum. :)

 

e.....

31 Ocak 2021

Begüm Hanım'a internet sitesinden danışan yorumlarına istinaden ulaştım.Danıştıktan sonra oldukça rahatladım çünkü çok sıcakkanlı, yargılamadan dinleyebilen bir psikolog kendisi.Bana kendimi çok rahat hissettiriyor o odada.Hem randevuya gelmeden önce hem sonrasında takibini yaptı ve sonrasında karşıma çıkabilecek durumlarla alakalı ilerleme şekli ve neler yapacağımız hakkında bilgi verdi. Benim de kaygılarım ve korkularım giderilmiş oldu sayesinde.Hala görüşme sağlıyoruz, desteği benim için oldukça yeterli.Hala beni arayıp bilgi alabiliyor.Benim için yargılamadan yaklaşması ve benimle ilgilenmesi, programlı, dakik ve disiplinli olması çok önemliydi.Hala danışmak istediğim konu hakkında beni bilgilendirmeye çalışıyor.

 

h.....

30 Aralık 2020

Begüm Hanım'a tavsiye üzerine geldim.Begüm Hanım çok iyi birisi, beni çok rahatlattı.Rahat hissetmemi sağladı.Güleryüzlü bir danışman.Soru cevap şeklinde karşılıklı konuştuk ve o güveni verdi.Kendimi açabildim. Hala devam ediyoruz, tekrar bir görüşme sağlayacağız .Her zaman whatsap üzerinden yazıyorum, olayları anlatıyorum.Seanslarımda konuşuyoruz.Begüm Hanım'dan çok memnun kaldım, herkese tavsiye ederim kendisini.

 

ş.....

29 Aralık 2020

Ben 3 hafta öncesine kadar baya kötüydüm. okb hastasıyım, benim ataklarım oldu 3 hafta öncesinde.Gebeliğim var 6.5 aylık.İlaç kullanamadığım için 5.ayda biraz sıkıntılarım arttı.Begüm Hanım sağolsun online görüşme sağladık ve memnun kaldık.Daha sonra kötü olunca psikiyatri ve kadın doğum doktorumun onayıyla ilaca başladık.Begüm Hanım bana önerilerde bulundu.Çok ilgilendi, daha sonra nasıl olduğum konusunda takibini sağladı.Önemsemesi, sürekli mesaj atıp takip etmesi güzeldi.Ben çok memnun kaldım.

 

y.....

14 Aralık 2020

Begüm hanıma korona dönemindeki kaygılarım için başvurdum. Sorunlarımla başetmemi ve ailemle ilgili durumlarda çözüm bulmamı sağladı. Herkese tavsiye ederim. Teşekkürler

 

e.....

13 Aralık 2020

Depremden sonraki korkum ve kaygım için başvurdum kendisine. Gerçekten çok zorlu bir dönemdi, deprem korkum geçmişten beri vardı. Tel başıma yaşadığım için de daha çok etkileniyordum. Begüm hanım bu süreçte çok yardımcı oldu. Desteği için çok teşekkür ederim. Tavsiye ederim herkese

 

e.....

13 Aralık 2020

İnsanlarla ilişki kurmakta zorlanıyordum ve bu iş yerinde çok sorun oluşturmaya başladı. Bunula ilgili olarak kendisine başvurdum. Üzerine çalıştığımızda kendimi daha iyi farkettim ve özgüvenimi yükseltmek için adımlar atmaya başladım. Hala devam ediyoruz. Çok fazla yardımı oldu, teşekkürler kendisine.

 

b....a

13 Aralık 2020

Kendimle ilişkim çok kötüydü. Sürekli mutsuz hissediyordum. Uyku düzenim bozulmuştu. Begüm hanımla görüşmeye başladık. Bir kaç aydır devam ediyoruz. Çok daha iyiyim artık. Tavsiye ederim.

 

i...s

10 Aralık 2020

Çok zor bir dönemimde kendisiyle tanıştım. Yataktan çıkamadığım, günlük hiçbir işlevimi yerine getiremediğim depresyon dönemimde bana çok yardımı dokundu. 2 aydır düzenli olarak terapiye gidiyorum kendimi çok daha iyi hissetmeye başladım. Anlaşıldığımı, kabul edildiğimi hissettiğim bir ortamda bulunmak konuşmak çok güzel. Anlayışı, sabrı ve içtenliğiyle çok çabuk ısındım ve kendimi açabildim. İyiki başvurmuşum.

 

h.....

18 Ekim 2020

Begüm hanımla seanslara başlayalı 1 ay oldu. Yoğun kaygı yaşadığım bir dönemdeyim. Seanslarımızın çok verimli geçtiğini düşünüyorum. Kendisinden çok faydalanıyorum. Bana yaklaşımı çok iyi ve sorularla bana farkındalık kazandırdı. Teşekkür ediyorum

 

y.....

13 Ekim 2020

Pandemi sürecinde eskiden beri mücadele ettiğim bazı problemlerim tekrar gündemime gelmişti ve bu konuda bana her şeyden önce bir arkadaş gibi yaklaşarak içimi rahatlatma ve eskisi gibi iyi hissetme konusunda oldukça yardımcı oldu. Çok teşekkür ediyorum.

 

e.....

31 Ağustos 2020

Pandemi sürecinden dolayı depresyona girmek üzereydim. Bu sürede kendisine başvurdum. Kendimi toparlamamda büyük desteği oldu. Hala seanslarımız devam ediyor. Kendimle ilgili farkındalığım yükseldi. Kesinlikle tavsiye ederim

 

a....h

29 Ağustos 2020

Kaygılı bir dönemimde begüm hanımla görüşmeye başladım, süreçte bana çok yardımcı oldu seanslarımız hala devam ediyor. Kaygı problemimle başetmeye başladım herkese de tavsiye ediyorum. Kaygının yanında ailemle problemlerimi farketmem ve üstesinden gelmemde de bana destek oldu. Teşekkür ediyorum

 

s.....

10 Ağustos 2020

Ben çok memnun kaldım.Çok samimi,içten,sevecen,dinleyen,yönlendirmekten çok düşünmenizi ve analiz etmenizi sağlayan küçük tüyolar veriyordu.Kendi evim ve ailem gibi yanına gidiyordum.Çok ciddi bir depresyon sorunum vardı.Kendime daha çok güvendim,kaygılarımın boş olduğunu,herşeyin zamanla düzeleceğini öğrendim.Begüm Hanım daha iyi olmamı sağladı.Kendisini evladım gibi hissettim.Çok rahat konuşabiliyorum,güvenebiliyorum,herşeyi paylaşabiliyorum kendisiyle.

 

e.....

9 Ağustos 2020

Ben kendisinden gayet memnun kaldım. KPSS sınav döneminde kendisiyle görüştüm.2 yıl sonra sınava girmek benim için sıkıntı olmuştu.O dönemde gelecek kaygısı vardı birazcık kendisiyle görüştüm.Gayet memnun kaldım.Görüşmek isteyenlere tavsiye ederim.Ben çok fazla kafaya takıyordum,umutsuzdum,umudumu kaybetmiş bir döneme girmiştim.Bende farkındalık oluşturdu,tekrardan tutundum hayata ve bana umut verdi.

 

b.....

8 Ağustos 2020

Çok memnunuz kendisinden.Oğlumun daha önceki okuldaki rehber öğretmeniydi.Çok memnun kaldığımız için yaklaşımı da iyiydi,tercih ettik.Oğlumun asabi davranışları vardı,onlar da artık normale döndü.Çocukla iletişimi çok çok iyiydi.İletişimi çok kuvvetli,konuşması ile oğlumu çok rahatlattı,davranışsal olarak ve fikir olarak çok iyiydi.Alanında çok başarılı,teşhisleri çok iyi geldi.

 

i ...c

7 Ağustos 2020

Depresyondayken tanistim Begum Hanimla. Bu surecte yardim almaktan korkuyordum fakat sonrasinda begum hanimla tanisinca bu korkumu yenebildim. Gerek anlayisi gerekse de isini en iyi sekilde yapma arzusu begum hanimla benim aramdaki iletisimi guclendirip bu sureci atlatmamda yardimci oldu. Kendisiyle hala seanslarimiz devam ediyor. Begum hanimi gonul rahatligiyla tavsiye ediyorum.

 

n.....

7 Ağustos 2020

Kendisi mükemmel bir insan.Kızımın kilo problemi ile başladık.Sonrasında ergenlik problemi için devam ettik.Sonunda benim kaygılı olduğum çıktı,benimle seanslara başladık.Pandemi nedeniyle online başladık .Bir yakınımmış gibi bana davrandı.Yıllardır tanıdığım bir dostum, kardeşimmiş gibi bana davrandı.Çok keyfi bir süreç geçirdim kendisiyle.Tekrardan görüşmek istiyorum.Biraz daha sakinleştim.Hayatın tamamen çocuklarım üzerine olmadığının ve kendimin içinde birşeyler yapmamam gerektiğinin, bir de çocuğumun yeni farklı bir birey olduğunun farkına varmamı sağladı.Kızımın çocukluktan çıkmasını kabullenemedim.Biraz kaygılarım vardı,ona faydalı oldu.Onun da bir birey,yetişkin olduğunu,düşüncelerine saygı duymam gerektiğini öğrendim, büyüdüğünü kabullendim.Anne olarak endişeleniyordum,kaygılarım vardı ama Begüm Hanım her zaman kızımın yanında olamayacağımı,hatalar yapabileceğini,hatalarla büyüyebileceğini,yanında her zaman yanında olacağız ama çok göze batmadan,rahatsız etmeyecek şekilde yanında olacağımızı fark ettirdi bize.

 

ş.....

6 Ağustos 2020

Çok memnun kaldım.Beni kendime getirdi.Bende panik atak başlangıcı vardı.Kendimi hiç iyi hissetmiyordum.2 seans görüştük ve 2.seansın sonunda ben iyi olduğumu hissettim.Pandemi ile ilgili bir çok sorunumuzu hallettik.Bana verdiği teknik bilgileri uygulayıp kendimi daha iyi hissediyorum.

 

m....ç

5 Ağustos 2020

Çözüm bulma yöntemini çok beğendim ve bu yöntem beni beni rahatlattı . Eminim sizinle farklı yöntemler kullanarak rahatlamanızı ve sorunun çözümünü bulacaktır

 

e.....

5 Ağustos 2020

Ben çok memnun kaldım kendisinden.Çok rahat iletişim kurabildim.Online olmasına rağmen çok rahat iletişim kurdum,çok rahatım.İlerleyen süreçlerde ihtiyacım olursa kendisine başvurabilirim.Ben pandemi sürecinde destek aldım.Çok yararı oldu.Genel anlamda zorlu süreci kolay atlatmama yardımcı oldu.İşimden ayrılma noktasına gelmiştim.Bunun önüne geçti, destekleriyle kendimi toparladım.

 

Bostanlı Psikoloji ve Psikodrama Merkezi

BOSTANLI PSİKOLOJİ ve PSİKODRAMA MERKEZİ

İzmir Bostanlı Psikoloji ve Psikodrama Merkezi, bünyesinde çocuk, ergen, yetişkin ve çift psikoterapi hizmetinin yanında, yetişkin ve çocuk psikodrama grup çalışmaları, Çocuklar için Felsefe (P4C) atölyelerini ve nörogelişimsel yoga çalışmalarını da barındıran çok yönlü bir merkezdir. Tüm çalışmalar alanında uzman kişiler tarafından yürütülmektedir.

 

Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla tanı ve teşhis koyması yerine geçmez.

Telif Hakkı © 2023 Bostanlı Psikoloji ve Psikodrama Merkezi. Tüm hakları saklıdır. | Powered by MMA

Son Güncelleme Tarihi: 09-04-2024 10:09:30